Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, bayramların sevgi, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının pekiştiği, milli ve dini değerlerin daha derinden hissedildiği önemli günler olduğunu belirterek, tüm İslam aleminin ve Türk milletinin bayramını kutladı. Baran, mesajında salgın hastalık, deprem ve savaşların yaşandığı bir dönemde bayramın buruk kutlandığını ifade etti ve barış, huzur ve insanlık için dua etti.